ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 24 липня 2012 р.

24.07.2012р. Б. / Бенедикт XVI: Життя богопосвячених мирян допомагає Церкві реалізуватися у світі

 Бенедикт XVI скерував послання до учасників Міжнародного Конгресу Світських Інститутів, який відбувається в Асижу на тему "У слуханні Бога – на сторінках історії: світськість звертається до богопосвяченості". У посланні за підписом кардинала Держсекретаря Тарчізіо Бертоне Папа зазначив, що "ця тема наголошує ідентичність посвячених осіб, які, живучи в світі внутрішньою свободою, сповненою любові, що походить з євангельських заповідей, показують себе як чоловіки і жінки з глибоким поглядом і хорошим свідченням в історії".
 
Понтифік наголосив, що ідентичність богопосвячених мирян має важливе значення для місії Церкви, бо допомагає їй реалізуватися у світі. За словами Святішого Отця, стиль життя богопосвячених вірян робить очевидним багатство, красу і радикальність євангельських заповідей.

За матеріалами:  radiovaticana.org

Джерело:  Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар