ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 20 липня 2012 р.

20.07.2012р. Б. / Ірландські католики стали занадто боязкими, – вважає архиєпископ Дубліна


Архиєпископ Дубліна Діармуд Мартін заявив, що Католицька Церква стала «занадто боязкою, щоб підвищувати свій голос, що несе звільнення, перед демонами ірландського суспільства».
 

Скандали всередині Церкви, і, можливо, брак віри - ось фактори, що сприяють заглушенню голосу Церкви, вважає архиєпископ. Проте він також додав, що католики виявляють занадто багато поваги секуляристам, які хотіли б усунути релігійні точки зору з громадських дискусій. 

«Ми відчуваємо спокусу поступитися поширеній думці, що християнство - це і справді щось приватне і особисте, те, що призначене для нашого власного благочестя і натхнення, а не те, що має значення для суспільства», - сказав архиєпископ Мартін . На його думку, християни ніколи не повинні прагнути «нав'язати свою думку» суспільству, однак вони повинні намагатися «перемогти інших» своїм ефективним свідоцтвом. 

За матеріалами: sibcatholic.ru 

Джерело:    КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар