ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 4 липня 2012 р.

04.07.2012р. Б. / Єфрємов заперечує взаємозв`язок між прийняттям мовного закону і візитом Путіна в Україну


Єфремов заперечує взаємозв'язок між прийняттям мовного закону і візитом Путіна в Україну Єфремов заявив, що не знав про приїзд Путіна 
 
Голова фракції Партії брехіонів у Верховній зРаді Алєксандр Єфрємов вважає, що прийняття у вівторок, 3 липня, законопроекту № 9073 Про основи державної мовної політики не пов'язано з візитом в Україну пРезидента Росії Владіміра Путіна, який відбудеться 12 липня.

Про це він сказав журналістам, відповідаючи на питання, чи не було прийняття своєрідним подарунком до візиту Путіна в Україну.

"Ми не розглядали це питання, я не знаю, що повинні відбутися якісь візити", - відповів Єфремов.

За словами депутата, він так щільно працював у фракції останнім часом, що не стежив за подіями у зв'язку із запланованим приїздом Путіна в Україну.

Водночас, відповідаючи на питання, навіщо тоді необхідне було форсування прийняття законопроекту № 9073, Єфремов зазначив, що це було рішення фракції, пов'язане зі спеціальним затягуванням комітетом з питань культури і духовності розгляду даного питання.

  Зачепили за живе. Початок безстрокових акцій протесту на захист української мови

Також, за словами Єфремова, закон про мовну політику - проблема, яка розглядається кілька років, що є частиною програми ПР, тому його прийняття було так важливо для більшості.

Голова фракції ПР наголосив, що приїзд в Раду прем'єр-міністра Миколи Азарова у вівторок, 3 липня, ніяк не пов'язаний з наступним за ним прийняттям мовного законопроекту.

Як повідомлялося, 2 липня заступник голови Ради, один з лідерів партії Батьківщина Микола Томенко припустив, що ПР буде ініціювати розгляд законопроекту № 9073 за вказівкою Росії.

3 липня Рада прийняла закон про основи державної мовної політики, що передбачає встановлення офіційного використання регіональних мов у роботі місцевих органів державної влади при проживанні мінімум 10% носіїв на територіях, на яких поширена ця мова. На думку експертів, закон фактично зробить російську мову другою державною.

За матерiалами: Українські новини
 
Джерело:   КОРЕСПОНДЕНТ
 
 
МОСКОВСЬКІ ХОЛУЇ!
Я НЕ МОЖУ ВАС БЛАГОСЛОВЛЯТИ І НЕ ЗНАЮ ЯК - НЕ ПРОКЛИНАТИ... ЯК?!
 
р.Б. Леонід

Немає коментарів:

Дописати коментар