ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 2 липня 2012 р.

02.07.2012р. Б. / У Броварах на Київщині вчинено підпал хреста біля каплиці УГКЦ

У місті Бровари Київської області, біля каплиці Трьох Святителів Української Греко-Католицької Церкви, у ніч з 30 червня на 1 липня вчинено акт вандалізму. Зловмисники підпалили дерев’яний хрест, освячений у 2007 році Владикою Богданом Дзюрахом. Настоятель храму о. Олег Панчиняк для розкриття злочину звернувся до правоохоронних органів.
 
За словами о. Олега, хрест намагалися витягнути, проте це стало зловмисникам не під силу. Тоді вони його нахилили і, нанісши легкозаймисті матеріали, підпалили. Хрест обгорів у нижній частині.
 
«Хочу сердечно подякувати людям, які мешкають біля каплиці, за те що викликали пожежників і хрест не згорів повністю. Вони повелися як люди із великої літери, які не байдужі до чужого горя і наруги над святинею», - сказав о. Олег.
 
Крім того, мер Броварів п. Ігор Сапожко дав розпорядження правоохоронним органам якнайшвидше знайти винних у святотацтві.

Як повідомили у пожежній частині, виклик поступив о 5.05.

Хрест встановили 18 серпня 2007 року з нагоди дня Собору молоді, що проходив у Києві.

Департамент інформації УГКЦ

Немає коментарів:

Дописати коментар