ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 29 червня 2012 р.

29.06.2012р. Б. / Бенедикт XVI у свято святих Петра і Павла: тільки наслідування Христа веде до нового братерства

29 червня, в свято святих апостолів Петра і Павла, Бенедикт XVI очолив літургію у ватиканській базиліці. Перед початком св. Літургії Папа вручив 43 Архиєпископам-митрополитам, призначеним протягом останнього року палії - елемент літургійного вбрання, що символізує послух Папі і особливу близькість Святішому Престолу. У літургії взяли участь також члени делегації Константинопольського Патріарха Варфоломія I, члени дипломатичного корпусу та представники світської італійської влади.
 
Співом Євхаристію прикрашав хор Вестмінстерского абатства, який спеціально прибув на торжество в Рим. У своїй проповіді Бенедикт XVI зазначив, що християнська традиція завжди визнавала св. Петра і св. Павла нерозлучними, оскільки "вони разом представляють все Євангеліє Христа". Папа підкреслив, що апостоли, незважаючи на те, що відрізнялися з людської точки зору і іноді мали конфлікти, зуміли по-новому реалізувати своє братерство завдяки благодаті Євангелія, яка діяла в них. "Тільки наслідування Христа веде до нового братерства: це перше і фундаментальне послання, яке сьогоднішнє торжество направляє до кожного з нас, і про важливість якого розважається також під час пошуку повної єдності, яка з'єднує екуменічного Патріарха і Римського єпископа, а також всіх християн", - сказав Папа.
 
Розмірковуючи над сьогоднішнім Євангелієм, Понтифік зазначив, що у особі св. Петра очевидно зіткнення, яке існує між даром Божим і людськими здібностями. За словами Святішого Отця, воно супроводжує драму історії папства, яка характеризується саме двома елементами: з одного боку ласкою і світлом, що сходять з висоти, так папство є фундаментом Церкви, яка здійснює паломництво тут на землі, а з іншого - людською слабкістю, яку може змінити тільки відкритість на діяльність Бога.
 
Папа зазначив, що іконографічні символи, які завжди супроводжують апостолів - ключі і меч, вказують на те, що також і їх наступникам довірена влада відкривати двері Царства Небесного і вести боротьбу проповідників Слова Божого, вірних Христові і Його Церкві.

За матеріалами: radiovaticana.org

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар