ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 23 червня 2012 р.

23.06.2012р. Б. / Вчора вночі невідомі зловмисники здійснили гріх святотатстваВчора вночі, невідомі зловмисники здійснили своїм вчинком гріх святотатства - облили чорною фарбою новопоставлений хрест з розп'яттям і пам'ятний знак з таблицею під ним, на якій було зазначено про початок будівництва на цьому місці храму Преображення Господнього.

Адміністратор парафії о.Ігор разом з вірними будуть молитися за те, щоб Господь наш, Ісус Христос, як милосердний Батько, не карав суворо заблудлих дітей своїх за цей гріх, а щоб змилосердився над ними і дав їм іскру прозріння та навернув їх до себе в той спосіб, який Він сам краще знає аби тільки в них руки не повсихали за це святотатство, а самі, добровільно розкаялися і примирилися з Ним через Тайну Сповіді.


Немає коментарів:

Дописати коментар