ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 22 травня 2012 р.

22.05.2012р. Б. / Євхаристійний конгрес – місце зарядки «духовних акумуляторів» 
Два Євхаристійні міні-конгреси 19 травня відбулись у Кам’янець-Подільській дієцезії. Вірних з навколишніх парафій збирали Мурафський та Томашпільський деканати. Обидві зустрічі проводились як підготовка до великого, дієцезіального конгресу, який відбудеться 2 червня у Кам’янці-Подільському. 
 
Кілька тисяч вірних з десятків парафій 19 травня зібрались у двох селах Вінниччини– Мурафі (Шаргородський район) та Городківці (Крижопільський район). У програмі кожного міні-конгресу були конференції про роль Євхаристії у будуванні спільноти, про покаяння і примирення та про важливість Євхаристії у подружньому житті. Присутні також почули свідчення, які давали подружні пари, священики та монахині. 

Зокрема о. Петро Фурман наголошував на тісному зв’язку, який існує між таїнствами Покаяння та Євхаристією. Він закликав до частої сповіді, щоб не носити довго у собі гріхи. «Як хліб з часом черствіє, так черствіє душа людини, яка довго носить у собі гріх», - зауважив о. Петро. 

Кульмінацією обох міні-конгресів була Літургія. В обох місцях, але в різний час, її очолив єпископ Леон Дубравський. 

У своїй проповіді владика зокрема говорив про дар священства в контексті Євхаристії. Також єпископ зауважив, що у сучасному світі християнська ревність нерідко вистигає, і ліками на це є Євхаристія. 

«Сьогодні було багато слів сказано про Євхаристію – багато свідчень і наук. Гадаю, це має зворушити людей і допоможе їм відновити своє життя з Богом», - сказав настоятель парафії у с. Городківка о. Ярослав Машталяр OFM. 

Єпископ Леон Дубравський у розмові з CREDO назвав деканальні Євхаристійні конгреси місцем, де люди заряджають свої духовні акумулятори. 

«Люди приїжджають на ці міні-конгреси можливо з якимись проблемами чи турботами. Вони потребують зустрічі з Христом, яка дає їм сили. Тут люди заряджають свої духовні акумулятори, набираються сили і натхнення. Буває, що людина поступово духовно вистигає і стає ані гарячою, ані холодною. Конгрес допомагає оживити у людині любов до Бога. Це можна порівняти з євангельською історією про купіль, до якої сходив ангел і порушував воду, після чого люди оздоровлювались у цій воді. Так і зараз: нам важливо пробудити людей», - сказав єпископ Леон.

Під час обох міні-конгресів владика запрошував усіх вірних приїхати на Дієцезіяльний Євхаристійний конгрес до Кам’янця-Подільського, який відбудеться 2 червня. 

 

Олена Качуровська

Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар