ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 14 травня 2012 р.

Молодіжний Фестиваль « ПОДИХ ЖИТТЯ» м.Тиврів (Вінницька область) 18-23 ЛИПНЯ 2012 р. Б. Ти живеш в шаленому темпі сучасного життя? Ти встигаєш переглянути пошту, натягти шкарпеток та відсьорбнути кави одночасно? Ти завжди в курсі того, що відбувається навколо? А чи ти знаєш, що діється поряд з тобою, у ТВОЄМУ СЕРЦІ? Може, час пригальмувати, зупинитися та озирнутися? Є одне місце, в якому час завмирає… 
 
Тут можна викинути зайве з голови, віднайти себе, а головне – почути голос Бога, який промовляє саме до тебе. Це місце – фестиваль «ПОДИХ ЖИТТЯ», що проходить у м.Тиврів (Вінницька область) 18-23 ЛИПНЯ 2012 р.

В тебе буде можливість знайти нових друзів, навчитися грати на барабані, співати, танцювати, а головне - відкрити для себе щось нове, переглянути свої стосунки з Богом і ближніми, отримати необхідні знання для побудови особистої молитви, для глибшого переживання Євхаристії.
Темою цьогорічного фестивалю буде: «Матерія – містерія і я»
ТЕМИ КОНФЕРЕНЦІЙ ТА СПІКЕРИ

«Матерія – моє тіло» – о. Аркадій Ціхля ОМІ

«Містерія – Тіло Христове» - о. Фелікс ДЕ ОМІ

«Посередник між Богом та людиною» - о. Ричард Шмидкі ОМІУчасником може стати будь-яка молода особа, яка має від 16 років до 35. Або молодші особи з відповідальною за них особою (священик, монах, монахиня).

Декілька слів про «ПОДИХ ЖИТТЯ»:
Анастасія Сидорук
м.Тиврів
«Я БУЛА! Клас! Назва відповідає дійсності! Вражень - море! Один позитив! Я взагалі перший раз попала до католиків, мені все було нове! Як ви вмієте відпочивати і розважатись! Це просто не передати! Комарі? Болото? дощ? А це не входило в плани організаторів? Ну й даремно, ВСЕ КЛАСНО! А які молитви! Які люди! Які пісні і танці! я не можу навіть підібрати вдалих слів!»
Тому, сердечно ЗАПРОШУЄМО НА
ФЕСТИВАЛЬ «ПОДИХ ЖИТТЯ» 2012

18-23 липня чекаємо на Тебе в Тиврові! :)
В програмі – конференції, зустрічі в групах, концерти, вогнище, танці та багато іншого!
Слідкуйте за новинами!УМОВИ УЧАСТІ ТА КОНТАКТИ:

Немає коментарів:

Дописати коментар