ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 12 травня 2012 р.

12.05.2012р. Б. / Примат Папи на конференції з православно-католицького діалогу

Представник Святого Престолу візьме участь у великій православно-католицькій конференції, присвяченій питанню примату Римського єпископа. Архиєпископ Ціріл Василь, секретар Конгрегації у справах Східних Церков, виступить на дводенному форумі, який розпочався 11 травня в словацькому місті Кошице. Одним з організаторів заходу є місцевий католицький університет. Доповідачі прибули зі Словаччини, Угорщини, Румунії, України, Чехії, Італії, Англії, Ірландії та Мальти. У форумі беруть також участь ректор Папського Латеранського університету єпископ Енріко даль Коволо і призначений нещодавно, родом зі Словаччини, ректор Папського університету "Angelicum" о. Мирослав Адам Констанц.
 
Спектр тем великий - від фундаментальних питань екуменічного діалогу до конкретних проблем, таких як розуміння папського примату в Сирійській Православній Церкві. Часова складова теж багата, від нерозділеної Церкви першого тисячоліття до еклезіології Папи Бенедикта XVI і його відмови від титулу "Патріарх Заходу".


За матеріалами radiovaticana.org

Джерело:  Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар