ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 11 травня 2012 р.

11.05.2012р. Б. / Папа до євреїв: Разом захищати моральні цінностіПапа вперше прийняв делегацію «Латиноамериканського Єврейського Конгресу

 
У четвер, 10 травня, Папа Бенедикт XVI прийняв делегацію «Латиноамериканського Єврейського Конгресу», який представляє єврейські громади Латинської Америки.
 
Під час першої в історії зустрічі Папи з представниками єврейських організацій цієї частини світу, Бенедикт XVI відзначив позитивні зміни, які відбулись у взаєминах між католиками та юдеями протягом останніх 50-ти років. 

Через декларацію «Nostra Aetate» про стосунки Церкви з нехристиянськими релігіями, Другий Ватиканський Собор запропонував вказівки для сприяння глибшому взаєморозумінню, взаємопошані та співпраці. Ця декларація, за словами Святішого Отця, не лише зайняла чітку позицію проти будь-яких форм антисемітизму, але також заклала основи для оновленого богословського осмислення стосунків між Церквою та юдаїзмом. 

«У світі, якому дедалі більше загрожує втрата духовних та моральних цінностей, що якраз можуть гарантувати пошану до людської гідності та тривалий мир, щирий і сповнений пошани діалог між релігіями та культурами є фундаментальним для майбутнього нашого людського роду», – зазначив Бенедикт XVI, висловлюючи сподівання, що ця зустріч стане «джерелом заохочення для подолання викликів, пов’язаних з будуванням дедалі міцніших зв’язків дружби та співпраці», щоб давати пророче свідчення силі істини про Бога, справедливості та любові.
 

За матеріалами: Радіо Ватикан 

Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар