ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 8 травня 2012 р.

08.05.2012р. Б. / У Римі відбудеться похід солідарності з переслідуваними християнськими спільнотами


Ввечері 9 травня 2012 р., що є Днем пам’яті про італійські жертви тероризму, на площі перед римським Колізеєм, що є найбільшим амфітеатром Стародавнього Риму та символом імператорської могутності, відбудеться похід із запаленими свічками та смолоскипами, як вияв солідарності усім християнським спільнотам, що стали жертвами переслідувань та дискримінацій у світі. Після чергової розправи над християнами у Нігерії, які саме в той час перебували на молитві, спільнота Святого Еґідія та спільнота євреїв Риму проявили ініціативу виявити свою солідарність тим християнським спільнотам та підтримати їх на дусі.
 
З цієї нагоди, 9 травня, о 20: 30 місцевого часу на площі перед Колізеєм буде вимкнуте світло, щоб таким чином привернути увагу громадськості до феномену переслідування та дискримінації християн у світі. На думку організаторів, суспільство не може і не повинно залишатись байдужим та нечутливим та страждання християнський громад. Кожного дня ми стаємо свідками нових терористичних актів та нечуваного насильства стосовно християнських громад у світі. Організатори походу із запаленими свічками та смолоскипами закликають усіх людей до молитви за жертви тих насильницьких актів, до виявлення солідарності тим християнським спільнотам та до відкинення і засудження усіх форм релігійного фанатизму та екстремізму.


Джерела: Радіо Ватикан

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар