ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 3 травня 2012 р.

03.05.2012 14:02 / У Канаді готуються до Синоду Єпископів УГКЦ та приїзду Глави Церкви 
Цьогоріч Канада святкуватиме 100-ліття прибуття першого греко-католицького єпископа. Владика Микита (Будка) прибув до Вінніпега в середині грудня 1912 року. Він був єдиним єпископом для розсіяних заробітчан зі Східної Європи протягом 15 років. 
 
За словами о. Михайла Квятковського, греко-католицького священика в Канаді, «Владика Будка під час свого служіння в Канаді мав надзвичайний успіх в організації пастви і переживав глибоку кризу через відсутність підтримки і навіть шалений опір. Він повернувся в Україну, де служив ще 18 років до арешту радянською владою і мученицької смерті в 1949 році». 

З огляду на святкування Митрополит Вінніпезький запросив всіх єпископів УГКЦ провести Синод у Вінніпезі 9 - 15 вересня 2012 року. «Таке зібрання українських греко-католицьких єпископів з чотирьох континентів в Канаді відбувається вперше, – підкреслив о. Михайло. – У радянський період єпископи проводили синодальні наради в Римі, згодом частіше в Україні, ніж поза її межами. У 2007 році Синод Єпископів УГКЦ проходив у Філадельфії (США) з нагоди святкування 100-ліття прибуття до США першого греко-католицького єпископа. У 2011 році єпископи відбули Синод в м. Куритиба (Бразилія), де також проходив Патріарший Собор монашества УГКЦ». 

Серед важливих моментів святкувань є перший пастирський візит в Канаду Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. «Ентузіазм молодого Глави УГКЦ охопив Церкву у зв'язку з дивовижною енергією і проникливістю, яку він привніс своїм обранням, а також своєю молодістю (йому було 41 років на момент обрання). Під час його візиту до Канади заплановані зустрічі з молоддю, молодими сім'ями, вірянами та духовенством», – зазначив о. Квятковський в статті, опублікованій в газеті «Шлях». 


Джерело: Департамент інформації УГКЦ

Немає коментарів:

Дописати коментар