ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 25 квітня 2012 р.

25.04.2012р. Б. / Папа запропонував Братству св. Пія X поєднання як богослов і знавець історії Церкви


На думку кардинала Курта Коха, Папа Бенедикт XVI виступив з пропозицією до Братства св. Пія X про поєднання як богослов і знавець історії Церкви. Адже він знав кожен з розколів, які відбувалися до тепер на Соборах, і хотів уникнути проблеми, яка могла стати повторенням історії, підкреслив голова Папської Ради сприяння християнській єдності 24 квітня у Відні, коментуючи справу лефевристів.
 
«Тепер слово за Братством св. Пія X, щоб відповісти однозначно», – підкреслив кардинал. Особливо це стосується позиції щодо II Ватиканського Собору.
 
Двох відомих відповідей лефевристів з листопада минулого року і березня цього року не досить для цього, повідомив єрарх, додаючи, що з останньою відповіддю від 17 квітня він ще не ознайомився. «Разом з тим зрозуміло, що цього недостатньо, якщо вони відкидають 65% рішень Собору», – поділився своєю думкою ватиканський єрарх.

За матеріалами radiovaticana.org

Джерело:  Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар