ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 1 квітня 2012 р.

01.04.2012р. Б. / Папа Бенедикт XVI очолив на площі Святого Петра у Ватикані богослуження Квітної Неділі


Поглядом, отриманим від Христа, вміти правильно дивитися на ціле людство, на його різні культури та цивілізації – це одна з великих спонук сьогоднішнього свята. На це звернув увагу Папа Бенедикт XVI у проповіді, виголошеній під час Служби Божої з нагоди Квітної чи Пальмової неділі, яку він очолив на площі Святого Петра у Ватикані у неділю, 1 квітня 2012 р.
 
На початку Богослуження відбулося посвячення пальмових і оливкових галузок та пройшла урочиста процесія, що є спогадуванням славного в’їзду нашого Божественного Спасителя до Єрусалиму. Далі розпочалася Служба Божа, яка в латинському обряді має спеціальну назву – «Служба Божа Страстей Господніх». Під час неї читається Євангелія, яка розповідає про останню вечерю Ісуса з учнями, про молитву в Оливному городі, про ув’язнення, суд, розп’яття, смерть і поховання Ісуса Христа. Ця відправа є введенням до Великого Тижня, протягом якого християни покликані день за днем брати активну участь в різних відправах, що пригадують основні моменти нашого спасіння.
 
Квітна неділя – це також день, коли на місцевому рівні відзначається Всесвітній День Молоді. Тому площа Святого Петра у Ватикані, в більшості, була заповнена молоддю, насамперед – з Римської дієцезії, але не бракувало й тих, які приїхали до Вічного Міста з усіх куточків світу. Представники різних груп молоді взяли участь в процесії з галузками. Саме з нагоди відзначення Дня молоді з Римським Архиєреєм співслужили кардинал Аґостіно Валліні, Вікарій Папи для Римської дієцезії, кардинал Станіслав Рилко, Президент Папської Ради в справах мирян, яка відповідає за проведення Всесвітніх Днів Молоді, кардинал Антоніо Роуко Варела, Архиєпископ Мадрида, в якому проходила всесвітня зустріч молоді у 2011 році та Архиєпископ Ріо-де-Жанейро Високопреосвященніший Орані Жоау Темпеста, який прийматиме Папу та молодь з усього світу наступного року.
 
Богослуження закінчиться проказуванням молитви «Ангел Господній» та Апостольським благословенням.


Джерела: Радіо Ватикан

Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар