ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 24 лютого 2012 р.

24.02.2012р. Б. / «В одній вірі – розмаїття обрядів» - новий номер часопису «Католицький Вісник»


Католицькому духові притаманна гармонія єдності та різноманітності. У цій гармонії будується Церква з пошаною до кожної, навіть найменшої її частки. В Україні католики належать до двох традицій: латинської, представленої Римо-Католицькою Церквою та візантійської, представленої Українською Греко-Католицькою Церквою та Мукачівською Єпархією Візантійського Обряду. Тож щоб пізнати багатство Католицької Церкви, яким Господь щедро обдарував Україну, та розібратися в деяких поняттях, "Католицький Вісник" присвятив Тему номера таким питанням: що таке обряд; що означає бути церквою sui juris, себто – свого права; яким є співвідношення латинського та східних обрядів; що означає "греко-католик"; хто такий патріарх; яку логіку та структуру мають східні обряди Католицької Церкви. Детальніше читайте в рубриці Тема номера.
 
Історія Церкви важлива для правильного розуміння знаків часу, які ставить перед нами сьогодення. "КВ" започатковує новий проект "Історія Церкви". Перший матеріал нової рубрики – це історичні портрети трьох людей, життя і діяльність яких є підтвердженням переваги вірності Церкві над амбіціями, літургійними відмінностями та національними примхами. Перший портрет –  Єпископ Рима Пій ХІ – папа, який дорожив скарбами.
 
Про витривалість у вірі та служіння своїй пастві талановитого та мужнього католицького мелькітського Патріарха Максима V читайте в рубриці Обличчя Собору.
 
Спільнота "Домашня Церква" (Рух Світло-Життя) святкує 20-річчя своєї діяльності в Україні. Інтерв’ю з модератором руху о.Мирославом Зайцем – у рубриці Церква в Україні.
 
Про символи та знаки Великого посту у візантійській традиції йтиметься в рубриці У Спільноті Церкви. Рубрика Домашня Церква розповість, що необхідно для дитини, аби вона виросла повноцінною особистістю, здоровою душевно й тілесно.
 
Також у свіжому "КВ" ви знайдете коментарі до літургійних читань та літургійний календар латинського та візантійського обрядів, а Кіноклуб запропонує фільми для перегляду всією родиною.
 
Заохочуємо не пошкодувати грошей на свіжі новини з життя Церкви та інформацію для свідомого формування своєї віри.
 
Приємного читання!
***
"КВ" – двотижневик католиків України, до 2008 р. відомий як "Парафіяльна Газета". Кожен часопис – мов маленька енциклопедія, призначена збагатити життя Церкви в Україні та кожного українського католика зокрема. Тут є і свіжі новини з життя Церкви в Україні та світі, сучасні катехитичні матеріали, католицький погляд на культуру, суспільство та історію… Батьки та діти також знайдуть в часопису багато цікавого для свого зростання у вірі.

Запитуйте "КВ" у своїх парафіяльних кіосках або передплачуйте в будь-якому відділенні "Укрпошти". Передплатний індекс – 01101, тел. редакції в Києві – (044) 503 30 22.


Джерела: www.catholic-media.org

Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар