ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 18 лютого 2012 р.

18.02.2012р. Б. / Ювілей архиєрейського служіння владики Ігоря (Возьняка)


Вчора, 17 лютого сповнилося 10 років від часу єпископської хіротонії високопреосвященного Архиєпископа і Митрополита Львівського владики Ігоря (Возьняка). Єпископські свячення владики Ігоря відбулися 17 лютого 2002 року в Архикатедральному соборі Святого Юра. За рішенням Синоду Єпископів та благословенням Святішого Отця, після хіротонії владика Ігор став тоді Єпископом-помічником Львівської архиєпархії.
 
Під час Архиєрейської Божественної Літургії, яка служилась вчора вранці в Митрополичому соборі Святого Юрія владику Ігоря від імені парафіян та прихожан цього храму з цією пам’ятною датою привітав митрофорний протоієрей Роман Кравчик.
 
По закінченні Богослуження Митрополит Львівський отримав привітання від хорової капели «Трембіта», які у своєму репертуарі виконали українські духовні та народні пісні. Опісля владику з ювілеєм привітали працівники Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ та ректорат Львівської Духовної Семінарії Святого Духа.
 

Довідка:
Після перенесення осідку Глави УГКЦ зі Львова до Києва 29 серпня 2005 року Блаженніший Любомир згідно з кан. 220 п.3 ККСЦ своїм декретом іменував протосинкела Львівської архиєпархії Преосвященного Владику Ігоря (Возьняка) Адміністратором Львівської архиєпархії УГКЦ. А згідно із рішенням Синоду Єпископів УГКЦ, який проходив 5-12 жовтня 2004 року, Владика Ігор був обраний Архиєпископом Львівської архиєпархії.
10 листопада 2005 року, під час Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив Блаженніший Любомир (Гузар), Верховний Архиєпископ Києво-Галицький УГКЦ, відбувся чин введення на престол нового правлячого єпископа Львівської архиєпархії – Високопреосвященного Владики Ігоря (Возьняка).
29 листопада 2011 року в день апостола та євангелиста Матея, в Архикатедральному соборі св. Юрія у м. Львові, відбулося урочисте проголошення Львівської Митрополії та введення на митрополичий престіл владики Ігоря (Возьняка). Від цього часу владика Ігор (Возьняк) носить титул  високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Львівський.


Джерело:  Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар