ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 3 січня 2012 р.

03.01.2012р. Б. / Тижневий огляд: життя УГКЦ (25 - 31 грудня)


24 грудня Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) взяв участь у Різдвяній Літургії (Пастирці) римо-католиків України у храмі Успіння Пресвятої Богородиці, що у Львові.
У неділю 25 грудня 2011 року:

Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський у співслужінні Преосвященного владики Богдана, Адміністратора Патріаршої курії, секретаря Синоду єпископів УГКЦ, освятив іконостас храму Благовіщення Пресвятої Богородиці (м. Львів, вул. Пасічна,83).

Владика Венедикт єпископ-помічик Львівської Архиєпархії з пастирським візитом відвідав храм Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175), яким опікуються отці-салезіяни. Під час Архиєрейської Божественної Літургії владика уділив дияконські свячення двом випускникам Львівської Духовної Семінарії Святого Духа 2009 року - Андрію Сіданичу та Юрію Остап'юку в день Різдва Христового за григоріянським календарем.

Преосвященний владика Михаїл Колтун відвідав парафію святих Косми і Дам’яна села Мокротин Жовківського деканату, де душпастирює о. Василь Крушельницький. Під час Архиєрейської літургії владика Михаїл рукоположив у сан дияконства Романа Малькевича, вихідця із сусідньої парафії села Сопошин, випускника Івано-Франківської Духовної семінарії.

Преосвященний владика Тарас Сеньків, Апостольський Адміністратор Стрийської єпархії, очолив подячний Акафіст у Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий за щасливо прожитий 2011 рік.

26 грудня у храмі Архистратига Михаїла отців студитів у Львові відбулася зустріч Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава (Шевчука) з усіма єпископами нашої  Церкви, аби на Священному Синоді підсумувати  рік, що минув.

Цього ж дня Глава УГКЦ взяв участь у засіданні Комісії УГКЦ у справах монашества,  що відбулося в реколекційному центрі у Брюховичах, що на Львівщині.

П’ятдесят п’ята сесія Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви відбулась у Львові-Брюховичах,  26-27 грудня  2011  року.

В реколекційному будинку, що у Брюховичах, на Львівщині, 27- 29 грудня 2011 року відбувся семінар для новопризначених директорів катехитичних шкіл, котрий був присвячений катехитичному служінню і розумінню призначення катехитичних шкіл.


29 грудня, в монастирській каплиці Василіянського Інституту філософсько-богословських студій ім. Йосифа Велямина Рутського, що у Брюховичах, біля Львова, відбулася урочиста подія – дияконські свячення чотирьох василіян – Елевтерія Геншляка, Пімена Коневича, Віктора Кваснія та Климента Грещака. Урочисту Архиєрейську Літургію очолив Преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії.

30 грудня у Соборі Святого Юрія відбулася подячна Божественна Літургія за щасливо прожитий рік за участі владики Венедикта, Єпископа-помічника Львівської Архиєпархії.

Архиєрейською Божественною Літургією, у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці при Патріаршому Соборі Христового Воскресіння у Києві, офіційно розпочалася трьохденна зустріч родин мігрантів. Літургію очолив владика Йосиф (Мілян), Голова Пасторально-місійного відділу УГКЦ.

У видавництві «Свічадо» побачив світ перший випуск видання «Архів Української Церкви» присвячений історії Унійної (Греко-Католицької) Церкви на Київщині кінця XVI – середини XIX ст.,

Небуденною подією завершився 2011 рік у Львівській Митрополії. За Благословенням Преосвященного Владики Венедикта розпочала свою діяльність Школа духовності та євангелізації Львівської Архиєпархії.

До вашої уваги:
Анонси:
В день празника Різдва Христового 7 січня о 15.00 в каплиці біля церкви Святого Климента Папи (вул. Ген. Чупринки, 70) відбуватиметься святковий різдвяний обід для бездомних та потребуючих осіб м. Львова.

Організовує цю благодійну трапезу спільнота Святого Егідія при співпраці з парафією Святого Климентія Папи.


Захід проходитиме у Львівській духовні семінарії Святого Духа за адресою вул. Хуторівська, 35.


Джерело:  Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар