ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 1 січня 2012 р.

01.01.2012р. Б. / Папа Бенедикт ХVІ закликав молитися за мирУ неділю вранці, в перший день Нового, 2012 року, коли католицька Церква латинського обряду святкує урочистість Пресвятої Богородиці Діви Марії, о 9:30 римського часу Святіший Отець Бенедикт ХVІ очолив у базиліці святого Апостола Петра урочисту Службу Божу, розпочинаючи Новий Рік Божим благословенням для всього світу та відзначаючи також і 45-ий Всесвітній День Миру. Цьогорічне послання Папи з цієї нагоди має назву «Виховувати молодь до справедливості й миру».


Після проказування з вірними молитви «Ангел Господній», Його Святість привітав паломників їхніми рідними мовами, бажаючи щасливого Нового Року, багато Божими благодатями, силою та світлом Євангелія. Бенедикт ХVІ окремо звернувшись до учасників молитовного походу за мир, організованого спільнотою Святого Еґідія в Римі, де до цієї ініціативи приєдналась шістдесятка інших рухів та асоціацій. Спільнота Святого Еґідія проводить сьогодні 650 походів за мир у містах 73 країн світу, серед яких також і у Львові. Папа звернувся також і до тих, хто брав участь у всенічному молитовному чуванні за мир у родинах та між народами, проведеному перед вертепом на площі святого Петра у Ватикані та в містах Л'Аквіла та Мілан. Його започаткував Рух Родинної Любові, що діє у Римській дієцезії.За матеріалами: Радіо Ватикан


Джерело:  КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар