ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 23 грудня 2011 р.

23.12.2011р. Б. / Духовність «Матерів в молитві» дослідить церковна комісія

У середу, 21 грудня, у Львові відбулася зустріч Владики Венедикта (Алексійчука), єпископа-помічника Львівської архиєпархії УГКЦ, із єпархіальними координаторами та членкинями руху «Матері в молитві» України. Висловлюючи власні міркування стосовно подальшого розвитку руху, всі координатори представили свої єпархіальні спільноти. 

 
Для подальшого розвитку руху необхідні статутні основи, тому представники руху «Матерів в молитві» нещодавно запропонували Блаженнішому Святославу затвердити «Правильник руху «Матері в молитві» Української Греко-Католицької Церкви». У свою чергу Предстоятель УГКЦ створив комісію для докладного вивчення духовного життя «Матерів в молитві». До складу цієї комісії увійшли: Владика Венедикт (Алексійчук), о. Орест Вільчинський, о. Ростислав Бубняк, с. Василія Струтинська, ЧСВВ. 


Сьогодні в УГКЦ є 1013 спільнот цього руху, з яких 966 в Україні. Матері, які до нього входять, щотижня збираються, щоб разом молитися. Цей рух є найбільшим сучасним мирянським рухом УГКЦ. 


«Матері творять спільноту, в якій відчувається сестринський дух, в якому можна конфіденційно відкрити свою душу і разом віддавати свої проблеми Господу, і це дуже важливо», – сказав у коментарі о. д-р Михайло Димид.


За матеріалами: Департамент інформації УГКЦ 

Джерело:  КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар