ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 21 грудня 2011 р.

21.12.2011р. Б. / Любомир Гузар: «Об'єднання церков є можливим і правдоподібним»

Усі українські церкви можуть об'єднатися в одну - християнську. Для цього потрібне прагнення всього суспільства.

Про це заявив Верховний архиєпископ емерит Української греко-католицької церкви Любомир Гузар на зустрічі в Черкасах із громадськістю 18 грудня.

"Я бачу об'єднання українських церков у одну можливим і правдоподібним. Але це буде не швидко і не легко", – сказав Блаженніший Любомир Гузар.

На його думку, для того, щоб церкви об'єднались, треба прагнення усього суспільства.

"Ісус Христос створив одну церкву. Коли князь Володимир хрестив Русь церква була одна. Проте це залежить не лише від нашої волі. Треба, щоб уся громада цього прагнула", - сказав він. Блаженніший Любомир зазначав, що в Україні християнські церкви не є суперниками, усі вони роблять одну місію – проповідують слово Боже.

"Представники трьох найбільших в Україні церков спільно звернулися до громадськості, закликали українців до єднання навколо духовних ідеалів. Таких, як принципи любові та взаємодопомоги. Це є прикладом нашої співпраці задля України", - наголосив Блаженніший.

Із залу лунає питання: "Якою має бути спільна церква: католицькою, православною чи протестантською?".

Блаженніший відповідає одним словом: "Християнською". Зал заходиться оплесками.

Наталія ПИСАРЕВА


Джерела: Gazeta.ua

Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар