ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 19 грудня 2011 р.

19.12.2011р. Б. / «Отець Миколай є взірцем досконалого Христового священика і єпископа», - Глава УГКЦ у Київській семінарії

18 грудня, Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава Української Греко-Католицької Церкви відслужив Велику Вечірню у Київській Трьохсвятительській духовній семінарії.

«Вхід Патріарха до нашої семінарії сьогодні вказує нам на те, що нарешті Господар є дома, тому що цей дім є домом нашого єпископа, домом, в якому ми стараємось, дивлячись на першоієрархів нашої Церкви, виховувати гідних та достойних священиків. Ми радіємо, що сьогодні Господар цього дому є з нами» ‑ сказав у привітальному слові до Блаженнішого Святослава ректор КТДС о. Петро Жук.

Глава УГКЦ відслужив Литію з нагоди празника святого отця нашого Миколая, архієпископа Мир Ликійських, Чудотворця.

На кінець Вечірні Первоієрарх звернувся до братії семінарії словами: «Направду тішуся, що те навечір’я нашого отця Миколая можу бути з вами. Отець Миколай є взірцем досконалого Христового священика і єпископа, тому що він у своїй особі показує як нас любить Господь Бог. Саме Він є обличчям тої Божої Любові, в якій ми з вами можемо жити». Зокрема Блаженніший наголосив на присутності братньої любові у семінарійному житті, яка повинна стати міцним фундаментом для майбутньої душпастирської праці на Христовій ниві.

Відтак Глава УГКЦ, вручив подарунки всім братам та сестрам, які працюють у семінарії. Також не залишився без дарунка і Блаженніший Святослав, який подарував від імені всієї спільноти ректор Київської семінарії о. Петро Жук. Після цього, у супроводі ректорату, Предстоятель ознайомився із семінарійним життям та загальним станом ремонтних робіт, які ведуться у КТДС, зокрема оглянув нещодавно придбаний для семінарії сусідній будинок.
По закінченні відбулася святкова вечеря, а також інсценізація, присвячена дню святого Миколая.

Повідомив бр. Павло Савка


Джерела: www.ugcc.org.ua

Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар