ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 16 грудня 2011 р.

16.12.2011р. Б. / У Святій Землі відкриють «дороги Ісуса»В Ізраїлі впроваджують паломницький маршрут «дорогами Ісуса». Міністерство Туризму сполучило Назарет і Галілейське море маршрутом, що поєднує визначні туристичні пам’ятки з глибоким духовним значенням. 


Особливо цікавим цей паломницький маршрут є для осіб, котрі прагнуть «ходити дорогами Ісуса» у прямому розумінні. Прочани мають можливість подолати його пішки, на велосипеді чи верхи на коні. 


Згадана пропозиція зацікавить кожного, хто хоче краще зрозуміти географію Святої Землі, яку ще називають «П'ятим Євангелієм». За словами о. Карло Ротта, який організовує паломництво, «П'яте Євангеліє – це споглядання краси Генезаретського озера, скелястих пагорбів та зелені галілейських краєвидів, де все говорить про Ісуса Христа».

Маршрут, який поєднує одні з найважливіших місць в житті Ісуса, розпочинається у Назареті, де Ісус провів своє дитинство і наступні роки життя, і закінчується над Тиверіядським озером, у Капернаумі, званому «містом Ісуса». На жаль, відновлення історичних шляхів, якими ходив Ісус і апостоли, нині неможливе, проте, маршрут дозволяє пізнати географію цієї землі та природу земної батьківщини Ісуса.

Довжина всього маршруту складає 65 км, тому для його подолання необхідно 3 або 4 дні. Туристи також можуть вибрати один епізод, наприклад, над Галілейським морем, закінчивши прогулянку привабливою мандрівкою човном по озеру.

За матеріалами: Католицький Оглядач

Джерело:  КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар