ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 10 грудня 2011 р.

10.12.2011р. Б. / «Ми дуже серйозно ставимося до присутності нашої Церкви в сучасному інформаційному просторі», - Глава УГКЦ

«Ми дуже серйозно ставимося до присутності нашої Церкви в сучасному інформаційному просторі. Зокрема, плануємо створити інтернет-телебачення, соціальну мережу, а ця прес-конференція є виявом поваги до роботи журналістів», - сказав Блаженніший Святослав (Шевчук) 9 грудня 2011 року на прес-конференції в м. Одесі в рамках душпастирського візиту до Одесько-Кримського екзархату УГКЦ.

За словами Глави УГКЦ, розвиток церковних мас-медіа є одним із пріоритетних завдань Церкви. Сьогодні ведеться дискусія стосовно того, що створювати: друкований орган чи інтернет видання, з якого б могли черпати інформацію єпархії та екзархати в Україні та закордоном. «Ми розуміємо, що таке видання, яке б говорило правду про нашу Церкву, є вкрай потрібним», - наголосив очільник греко-католиків.

Крім того, Блаженніший відзначив, що часто доводиться спостерігати, як українське суспільство живе у полоні радянської ідеології у ставленні до тої чи іншої Церкви чи історії України взагалі. «Треба розуміти, що ідеологія не завжди має щось спільне із історичною правдою або справедливістю», - резюмував він.

«Видання, яке б відкривало такі істини, нам дуже потрібне і, сподіваюся, що незабаром ми будемо його мати», - сказав на завершення Предстоятель УГКЦ.

Слід відзначити, що 10 грудня Глава УГКЦ відвідає Одеський порт і зустрінеться із представниками різних конфесій.


Департамент інформації УГКЦ

Немає коментарів:

Дописати коментар