ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 25 листопада 2011 р.

25.11.2011р. Б. / 32 знамениті особистості підписали «заклик про життя»


В ООН та світі лунають заклики визнати право на життя з моменту зачаття. Спочатку в Нью - Йорку, а потім у Лондоні, Страсбурзі та Римі був представлений відповідний документ «San Jose Articles» (www.sanjosearticles.org), підписаний 32 знаменитими особистостями різних національностей. 

 

У Нью - Йорку документ був представлений Робертом Р. Джоржем, викладачем права Прінстонського Університету, радником з біоетики президента Джорда У. Буша - молодшого, автором книги «Природне право в добу плюралізму», яка нещодавно опублікована в Італії видавництвом «Lindau».


Професор Джорж повідомив ЗМІ та спостерігачам з ООН, що «San Jose Articles» був складений великою групою експертів з права, медицини, міжнародних відносин, щоб допомоги державним чиновникам відмовитися від політики заохочення абортів і скорочення народжуваності.


Серед експертів, що склали і підписали цей документ, фігурують такі особистості, як професор Джон Фінніс з Оксфорда, професор Джон Хелдейн з Університету Св. Ендрю, Франсиско Татад, колишній лідер руху «За життя», що представляє Більшість у Сенаті Філіппін, Хав'єр Боррего, колишній суддя Європейського Суду з прав людини, професор Картер Снід з міжнародного комітету UNESCO з біоетики, Лорд Ніколас Віндзор, прихильник права на життя, член британської королівської сім'ї.


«San Jose Articles» вже був представлений у Палаті Лордів британського парламенту, в Європейському парламенті у Страсбурзі, у Парламенті Італії. Подання цього документа очікується також у громадських місцях у Мадриді, Вашингтоні, Сантьяго, Манілі, Буенос Айресі, Калгарі та Сан Хосе в Коста Ріці.


У дев'яти статтях, що складають цей документ, стверджується, що науково доведено, що людське життя починається з моменту зачаття, що кожне людське життя є континуум, що починається із зачаття і поетапно просувається аж до природної смерті, що всі люди, як члени людської сім'ї, мають право на визнання своєї незаперечної гідності і захисту своїх невід'ємних прав, як це визнається «Загальною Декларацією Прав Людини», Міжнародним Договором про громадянські та політичні права та іншими документами, що мають міжнародний характер.


«San Jose Articles» констатує, що не існує права на аборт, що міжнародні структури не повинні чинити тиск на країни, щоб змусити їх приймати закони, що заохочують переривання вагітності. Такий тиск призводить до порушення свободи і права на життя, зумовлюючи надання економічної та політичної допомоги заходами з обмеження та дискримінації народжуваності.


Країни, навпаки, повинні відстоювати закони, що гарантують право на життя. Вони повинні нести відповідальність за захист дитини з моменту зачаття, а також забезпечувати матерів медичною допомогою для того, щоб полегшити їм народження.


За матеріалами: Католицький Оглядач

Немає коментарів:

Дописати коментар