ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 17 листопада 2011 р.

17.11.2011р. Б. / Розпочався офіційний візит Глави УГКЦ до Вашингтону

В середу, 16 листопада 2011 р. Б., Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав, прибув з офіційним візитом до Вашингтону. У перший день візиту Предстоятель УГКЦ освятив місце в центрі Американської столиці, де буде побудовано пам’ятник жертвам голодомору. Ця невелика площа трикутної форми знаходиться недалеко від Капітолію і головного Вокзалу, в центрі перетину трьох вулиць з інтенсивним автомобільним рухом. Згідно з договором між Сполученими Штатами та Україною, у 2008 році уряд США виділив під пам’ятник Голодомору ділянку землі у центрі міста. Одночасно було визначено дату закінчення терміну для спорудження пам’ятника – 2013 рік. За словами Михайла Савківа, директора Української національної інформаційної служби (УНІС) — бюро УККА в справах громадських зв’язків з осідком у Вашингтоні, «спорудження пам’ятника у центрі Вашингтону буде надзвичайною подією не лише для Української громади в Америці, а для всієї світової громади, адже кожен хто прямуватиме до Капітолію не зможе оминути цей пам’ятник, пригадуючи таким чином про геноцид проти українського народу, що не повинен ніколи повторитися в історії людства». Нагадаємо, що в неділю, 20 листопада, в Нью Йорку відбудеться поминальна панахида за жертв голодомору, яку очолить Блаженніший Святослав.
 
В перший день візиту до Вашингтону, Глава Церкви мав ряд важливих зустрічей з конгресменами та представниками Держдепртаменту. Завтра Предстоятель УГКЦ продовжить серію візитів до високопосадовців США та зустрінеться з Надзвичайний і Повноважним послом України у США Олександром Моциком.
 
Після обіду Блаженніший Святослав дасть інтерв’ю Мирославі Гонгадзе в програмі «Час-Тайм», що її глядачі зможуть побачити на 5-му каналі о 21:40 за київським часом.
 

Джерела: www.ugcc.org.ua

Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар