ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 15 листопада 2011 р.

15.11.2011р. Б. / «Ми завжди пам’ятатимемо про вашу підтримку», - Блаженніший Святослав на Загальному засіданні Американської Єпископської Конференції в Балтіморі, США

З 14 до 16 листопада в м. Балтімор у США проходить Загальне засідання Американської Єпископської Конференції (АЄК). У перший робочий день засідання, 14 листопада 2011 року, до американських владик звернувся Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, який цими днями перебуває в Сполучених Штатах Америки зі своїм другим душпастирським візитом. Більше як 300 єпископів із усіх єпархій Америки вітали новообраного Предстоятеля УГКЦ, аплодуючи йому стоячи.

«Для нас сьогодні велика честь вітати між нами Главу найбільшої Східної Католицької Церкви, Блаженнішого Святослав (Шевчука), який нещодавно був обраний на провідника цієї Церкви», - сказав у своєму вітальному слові Архиєпископ Нью-Йорка Тімоті Долан, Президент Американської Єпископської Конференції.  «Я дуже зворушений, - сказав у своєму зверненні Блаженніший Святослав, - стояти сьогодні тут перед вами і вперше особисто зустрітися з усіма членами Американської Єпископської Конференції».

Глава УГКЦ від імені всієї Церкви висловив глибоку вдячність та визнання  американським єпископам за їхню вагому підтримку у розвитку Церкви: «Близько восьми мільйонів наших вірних в усьому світі завжди пам’ятатимуть, як американські єпископи та миряни підтримали Українську Греко-Католицьку Церкву в найважчі часи переслідування радянським режимом. Окрім того, з часу виходу нашої Церкви з катакомб АЄК через національну Збірку допомоги Церкві в Центральній та Східній Європі подає неоціненну фінансову підтримку для нашого фізичного та пасторального відродження».

Ця підтримка, за словами очільника УГКЦ, уже дала свої плоди, адже Церква переживає період відродження і розквіту: «Бог благословляє нас покликаннями. У деяких наших семінаріях конкурс становить три кандидати на місце. Середній вік наших священиків 35 років. І це щось надзвичайне провадити таку молоду та живу Церкву».

На завершення свого виступу Блаженніший Святослав висловив свою підтримку американським єпископам: «Я б хотів висловити нашу солідарність з американськими єпископами, котрі саме готуються голосно заявити про захист релігійної свободи у суспільному житті. Достатньо лише сказати, що наша Церква  в особливий спосіб розуміє важливість релігійної свободи і те, що за собою тягне її відсутність». Глава УГКЦ побажав єпископам продовжувати залишатися моральним авторитетом не лише у себе вдома, а й у всьому світі».

У перерві між засіданнями Предстоятель УГКЦ мав можливість зустрітись із головою «Лицарів Колумба» п. Карлом Андерсоном.  «Лицарі Колумба» - громадська організація, членами якої є практикуючі чоловіки - католики. Організація, яка налічує понад 1 мільйон 800 тисяч членів у США, Канаді, Філіппінах, Мексиці та Польщі, проводить дуже активне соціальне служіння та харитативну діяльність. Глава УГКЦ запросив «Лицарів Колумба» започаткувати свою діяльність в Україні, і вже навесні наступного року заплановано провести установчі збори цієї організації в Києві.

Увечері 14 листопада, на святковій вечері, організованій Філадельфійською архиєпархією, Блаженнішого Святослава прийшли привітати ієрархи Східних Католицьких Церков, які для кращого представлення інтересів Східних Католиків на Американському континенті зібрані в окремий регіон (18 Церков Східної традиції) у складі Американської Єпископської Конференції.

Для Департаменту Інформації УГКЦ
повідомив о. Володимир Мальчин,
віце-канцлер Курії Верховного Архиєпископа


Джерело:  Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар