ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 11 листопада 2011 р.

11.11.2011р. Б. / Католики і православні намагаються відстояти і не дозволити закриття і перетворення на овочевий ринок церкви св. Катерини в Брюсселі

У бельгійській столиці активно обговорюється спільний проект брюссельської міської влади та столичної архиєпархії Мехелена-Брюсселя, які планують закрити і десакралізувати церкву св. Катерини, розташовану в центрі міста, повідомляє агентство KIPA-APIC.

Як причину планованої секуляризації храмової будівлі, що може відбутися найближчим часом, вказують те, що сьогодні громада цієї католицької парафії складається з надто малої кількості вірних - близько 100 осіб.

Будівля церкви св. Катерини, побудована в кінці XIX ст. в стилі, що поєднує псевдороманські  і псевдоготичні форми, на місці середньовічного храму, сьогодні перебуває в жалюгідному стані. Церква потребує термінової реставрації, яка обійдеться дуже дорого. У католицької єпархії Мехелена-Брюсселя на це немає грошей.

Влада Брюсселя пропонує закрити храм для богослужінь та перетворити його будівлю на ринок овочів і фруктів.

Парафіяни церкви Сен-Катрін виступили з петицією на захист свого храму. У своєму зверненні вони нагадують, що ця церква має не тільки давню історію, але сьогодні є центральною парафією з динамічним життям. Крім того, парафіяни церкви вказують, що одну з її бічних прибудов, надано в розпорядження громади Румунської Православної Церкви, яка не має власної храмової будівлі. Вірні-католики відзначають, що православних на богослужіннях у церкві св. Катерини сьогодні збирається навіть більше ніж католиків у недільні дні - близько 250 чоловік, а в дні великих церковних свят - до півтори тисячі.

Вірні просять підтримати їхній заклик зберегти церкву св. Катерини в Брюсселі в якості діючого храму.

За матеріалами www.sedmitza.ru


Джерело: Мандрівники Христа Царя


"...Не бійтеся, бо якби влада Брюсселя прийняла рішення закрити і перетворити на овочевий ринок одну із синагог, то це була б не просто "рядова подія", але, як мінімум, МІЖНАРОДНИЙ СКАНДАЛ, з усіма витікаючими з цього наслідками і гроші на відбудову храму Божого дала б сама влада, щоб бодай пом'якшити наслідки від нього..."


Катехит парафії Преображення Господнього р.Б. Леонід.

Немає коментарів:

Дописати коментар